הרגעת תינוקות
גישת העבודה של יועצות להרגעת תינוקות שלנו מושתתת על יסודות האינטליגנציה הרגשית, כאשר הדגש הוא לראות את הדברים מנקודת המבט של הילד.
מהי יועצת להרגעת תינוקות?

יועצת להרגעת תינוקות בעידן ההורות עוברת הכשרה בקורס מקצועי בהרגעת תינוקות .

גישת העבודה של יועצות להרגעת תינוקות  שלנו מושתתת על יסודות האינטליגנציה הרגשית, כאשר הדגש הוא לראות את הדברים מנקודת המבט של הילד.

הורים רבים עומדים חסרי אונים למול הבכי של התינוק, לאחר ניסיונות כושלים להרגיעו. יועצת להרגעת תינוקות מלווה ומדריכה הורים ע"י שימוש בטכניקות שונות ודרכים טבעיות להרגעת תינוקות והקלה בהתמודדות עם כאב ואי שקט. לדוגמא עיסוי תינוקות, מנשאים , עיטוף, הרגלי שינה , סדר יום ואמצעים נוספים שילמדו במהלך הקורס.

יועצת הרגעת תינוקות יכולה לייעץ באופן חד פעמי, לתת כלים והכוונה כיצד לגשת לבעיה ולטפל בה. בהחלט אפשרי להתמודד כך עם קושי. עם זאת, ישנם הורים הזקוקים לליווי והכוונה יומיומיים, בשל השינויים הרבים אותם חווה הילד בזמן תהליך.

כשהפעוט בוכה אחרי שהוא אכל טוב ,ישן טוב ,נושם טוב, הדבר משפיע על כל ההתנהלות הזוגית, ההורית והמשפחתית. ובתקופה זו מספקת היועצת גם הכלה רגשית ועזרה בהתמודדות היומיומית בתהליך השינוי.

למה חשוב לפנות ליועצת להרגעת תינוקות  ?

כשהתינוק סובל מגזים, התינוק לא יהיה רגוע.

כשהתינוק בוכה הרבה ללא סיבה ניראת לעין –  הוא אינו רגוע.

כשסדר היום מבולגן, התינוק אינו רגוע. תינוק שאינו ישן מספיק יהיה חסר מנוחה.

כאשר כואב לתינוק – הוא בוכה ואינו רגוע. כשהתינוק סובל מריפלוקס הוא חסר מנוחה.

יועצות הרגעת תינוקות בעידן ההורות:

יועצת הרגעת תינוקות בעידן ההורות היא נגזרת ליועצת ומנחת הורים, אך תחום התמחותה העיקרי הוא בהדרכת הורים בפן הרגעת התינוקות בעבור ילדים ופעוטות.

ועצת הרגעת תינוקות  אינה צריכה להגיע עם ידע רפואי, אלא עם ידע והבנה מעמיקים במדעי ההתנהגות, באינטראקציה בין אישית, תקשורת , חינוך והדרכת הורים.

הכשרה בתחומים אלו מספקת תמונה מלאה יותר על המתרחש בבית ובמשפחה ותורמת לאבחון הבעיה האמיתית, ולאו דווקא השטחית, ובמתן מענה הולם.

מאמרים נפלאים בנושאים מגוונים מתחום השינה שנכתבו ע"י יועצות להרגעת  תינוקות מבית עידן ההורות:

זה ייגמר בבכי: איך מתמודדים עם תינוק בוכה?- רינה וייסגלס

לנשום כדי להרדים: על נשימות כאמצעי להרגעת תינוקות- סיגל חדד

עטוף באהבה: על עיטוף כאמצעי להרגעת תינוקות – ענת סימון

לפרטים על ייעוץ או קורסים והרשמה:

077-729-93-06

מייל: [email protected]