נעמה סבג שמש

שלום וברוכים הבאים לעידן ההורות

שמי נעמה סבג שמש  ואני מנכ"לית מכללת ורשת עידן ההורות.

אני גרה במושב טל שחר, נשואה ואמא לשלושה ילדים אהובים.

בהשכלתי, אני בוגרת M.A בסוציולוגיה באוניברסיטה העברית, ו- B.A במדעי ההתנהגות באוניברסיטת בן גוריון. רכשתי כלים נוספים בלימודי הנחיית קבוצות, אימון אישי ולימודי גישור.

את עידן ההורות הקמתי לפני כ-14 שנים ,רגע לפני שהפכתי להיות אמא.

עידן, בני בכורי הפך אותי לאמא ולימד אותי מהו אושר. אופיר, בני השני, לימד אותי המון על בחירות בחיים ועל שמחה מהדברים הקטנים בחיי היום יום. יהלי הקטנה – היא המתנה בה התברכנו,בן זוגי ואני, תודות לבורא עולם.

אני בעלת M.A ומגיעה מתחום מדעי ההתנהגות. הדרכתי ,הנחתי וייעצתי בתחומים שונים כמו : תהליכי שינוי ,מודעות עצמית ואסרטיביות.

אני מאמינה שחינוך מתחיל במדעי ההתנהגות. התנהגות חברתית ואישית היא אבן הדרך והיא זו שתוביל אותנו לחינוך נכון.

אני מאמינה שבחירת המילים היא מאד משמעותית בהעברת מסרים לילדים כי מילים מייצרות מציאות.

אני מאמינה שלהורה יש כוח עצום והשפעה משמעותית על ילדו, לכן – תפקידנו הוא לברור מילים ולחזק את בטחונו העצמי של הילד תוך הענקת גבולות והכלה רגשית.

היום יותר מתמיד ,אני יודעת שהעברת התורה של האינטליגנציה הרגשית לסטודנטים היקרים שלי ולמשפחות איתם אנו עובדים הם הייעוד השני שלי ,לאחר האימהות שבשמה ולשמה אני כאן .

כיום –  המכללה מאפשרת לימודי תעודה בתחום המשפחה ועובדת בשיתוף המכללה האקדמית תל חי ומספקת למאות בוגרים בסניפנו עבודה מספקת בתחום כל כך חשוב ומהותי כמו זה .

עידן ההורות הנה מכללה ורשת בינלאומית, מכשירה אנשי מקצוע בתחום ההורות והמשפחה ובנוסף מתמחה בייעוץ למשפחות ולזוגות. בסיום ההכשרה מקבלים תעודה ממגוון האפשרויות המקצועיות  בתחום הייעוץ המשפחתי : מסלול מורחב לייעוץ משפחתי, הכשרת מנחי הורים לגיל הרך, הכשרת מנחי הורים לבני נוער, הכשרת יועצים זוגיים, השתלמות במיניות, התמחות בהפרעות קשב וריכוז, התמחות באוטיזם, התמודדות עם גירושין, הכשרת יועצי שינה, ייעוץ פרטני, גמילה מחיתולים, מלוות לנשים וזוגות לטיפולי פריון, הנחיית קבוצות ועוד.

גישת ההנחיה והייעוץ הנלמדת בקורסים ייחודית לרשת עידן ההורות ומתבססת על פיתוח יסודות האינטליגנציה הרגשית, תוך דגש על היכולת לראות את הדברים מנקודת המבט של האחר.

שירותי הייעוץ משפחתי והדרכת הורים הניתנים בעידן ההורות נעשים בצורה אישית ומקצועית כאשר אנו מחויבים להצלחה.

הלימודים במכללה מתבצעים בקבוצות קטנות ,ההתמחות הפרטנית אישית, אינטנסיבית ומקצועית. המרצים נותנים לסטודנטים מענה גם הרבה אחרי סיום לימודיהם.

כיום עידן ההורות מלמדת 6 תחומים שונים  מתחום המשפחה.

אתם מוזמנים להגיע לפגישת הכרות ,להתרשם מהמקום,לדבר עם סטודנטים ולחוש את האווירה.

ראו גם: רשימת המרצים של עידן ההורות