שגית גרוס – יועצת משפחתית

שמי שגית גרוס, יועצת משפחתית, מנחת הורים ויועצת שינה מבית עידן ההורות.

האהבה שלי לילדים בגיל הרך התחילה לפני שנים רבות. לאורך השנים למדתי תואר ראשון בחינוך לגיל הרך, תואר שני בחינוך מיוחד ולימדתי כמחנכת בבית ספר יסודי במשך 20 שנה.

עם סיום לימודי התואר הראשון התחלתי ללמד כמחנכת בכיתות א-ב. הגיל הרך תמיד קסם לי. משהו בראשוניות של הגיל הזה, בתמימות, ביושר, בכנות שלהם כבש אותי. תמיד האמנתי שילדים בגיל הרך הם מיוחדים. יש להם נקודת מבט שונה מאתנו. הם אוהבים לשאול שאלות, לדעת, להבין, להתנסות וללמוד ותפקידנו להמשיך לעודד אותם לחקור את העולם ולהתפתח בתוך מסגרת ברורה ובטוחה שתשמור עליהם. כי ילד שמגדלים בביטחון ובסביבה חיובית ילמד לאהוב את עצמו, להאמין בעצמו ולדעת שהוא אהוב, רצוי ושייך.

במהלך העבודה הכרתי את השונות בין הילדים ברצונות, ביכולות ובצרכים שלהם ומכך גם את החשיבות להתייחס לכל מה שמייחד את הילד או מקשה עליו. לכן חשוב להתייחס למכלול החוויות שהילד עובר ולתת מענה לצרכים החברתיים, הרגשיים והלימודיים שלו. הקשר עם ההורים היה חלק מאוד חשוב מעבודתי. ההורים הם אלו שמכירים את ילדיהם, את האופי שלהם והקשיים שלהם. לכן הכרות עם ההתנהלות היומיומית במשפחה, סגנון ההורות, הקשיים ודרכי ההתמודדות איתם הם תחילתו של כל שינוי בבית.

מחכה לכם ומאחלת שנה נהדרת ושקטה,

שגית גרוס,

בעלת B.Ed בחינוך לגיל הרך ו- M.A בחינוך מיוחד,

יועצת משפחתית, מנחת הורים ויועצת שינה מבית עידן ההורות.

מנחה בכירה במכללת עידן ההורות

ניתן ליצור קשר ב –

טלפון : 077-729-93-06

מייל : [email protected]