קורס הכשרת יועצות שינה פרונטלי
איזה השג זה לעזור לפעוט עייף וחסר מנוחה לישון ולנוח ללא הפרעה, זו יכולה להיות את. בואי ללמוד להדריך הורים להרגלי שנה טובים יותר של הבייבי שלהם (0-6)
רוצה ללמוד כיצד להדריך הורים להרגלי שינה טובים יותר של התינוק/פעוט? הצטרפי לאחד מהמסלולים הבאים של מכללת עידן ההורות המכשירים יועצות שינה ותלמדי איך.

 

חדש בארץ!בלעדי בעידן ההורות!

הכשרת יועצות שינה בקורס אינטרנטי
פרטים נא לפנות במייל: [email protected]

אנו ברשת עידן ההורות, מאמינים שמניעה וטיפול בבעיות שינה, הינם חלק בלתי נפרד מאתגרי ההורות . התנהלות משפחתית שגרתית, כוללת בניית סדר יום, קביעת זמני משחק, האכלה, הענקת חום וקרבה והענקת גבולות, אך גם הקניית הרגלי שינה שהם בסיס לחיים בריאים והרמוניים ולמניעת שורה של מצבי סטרס הנובעים מחוסר בשינה סדירה ורצופה.
כמובן, שבכל גיל הסיבות לקשיים והטיפול שלנו יהיה שונה, בהתאם לצרכי המשפחה.

גישת הייעוץ הנלמדת ב-קורס הכשרת יועצות שינה, ייחודית לרשת עידן ההורות ומתבססת על פיתוח יסודות האינטליגנציה הרגשית בשילוב כלים מגוונים מן הפסיכולוגיה, הסוציולוגיה ומדעי ההתנהגות ומכשירה יועצות שינה המלוות משפחות בראשית דרכן ומסייעות להן באופן מקצועי ומובנה בהקניית הרגלי שינה טובים, ובהתמודדות מושכלת ואפקטיבית עם קשיי שינה.

מהי יועצת שינה?

מטרתה של יועצת שינה היא ללוות ולהדריך הורים כדי לעזור לתינוק או לילד להירדם הירדמות עצמאית, ללא גורמי תלות, הן בתהליך ההשכבה והן ביקיצות ליליות.

יועצת שינה יכולה לייעץ באופן חד פעמי, לתת כלים והכוונה כיצד לגשת לבעיה ולטפל בה. בהחלט אפשרי להתמודד כך עם קושי.

עם זאת, מרבית ההורים זקוקים לליווי והכוונה יומיומיים, בשל השינויים הרבים אותם חווה הילד בזמן תהליך. כשתינוק מתקשה להירדם או כשהפעוט ער במהלך הלילה הדבר משפיע על כל ההתנהלות הזוגית, ההורית והמשפחתית. ובתקופה זו מספקת היועצת גם הכלה רגשית ועזרה בהתמודדות היומיומית בתהליך השינוי.

ייעוץ להורים הוא בהחלט מקצוע. בעיות שינה רפואיות לא מטופלות אצלנו, כי אם במעבדת שינה.

יועצת שינה בעידן ההורות היא נגזרת ליועצת ומנחת הורים, אך תחום התמחותה העיקרי הוא בהדרכת הורים בפן השינה בעבור ילדים ותינוקות.

אודות הקורס:

אנו ברשת עידן ההורות, מאמינים שמניעה וטיפול בבעיות שינה, הינם חלק בלתי נפרד מאתגרי ההורות.

התנהלות משפחתית שגרתית, כוללת בניית סדר יום, קביעת זמני משחק, האכלה, הענקת חום וקרבה והצבת גבולות, אך גם הקניית הרגלי שינה שהם בסיס לחיים בריאים והרמוניים ולמניעת שורה של מצבי סטרס הנובעים מחוסר בשינה סדירה ורצופה.

כמובן, שבכל גיל הסיבות לקשיים והטיפול שלנו יהיה שונה, בהתאם לצרכי המשפחה.

גישת הייעוץ הנלמדת בקורס ייחודית לרשת עידן ההורות ומתבססת על פיתוח יסודות האינטליגנציה הרגשית בשילוב כלים מגוונים מן הפסיכולוגיה, הסוציולוגיה ומדעי ההתנהגות ומכשירה יועצות שינה המלוות משפחות בראשית דרכן ומסייעות להן באופן מקצועי ומובנה בהקניית הרגלי שינה טובים, ובהתמודדות מושכלת ואפקטיבית עם קשיי שינה.

מטרת ההכשרה:

להסמיך יועצי/ות שינה מקצועיים בייעוץ הורי להקניית הרגלי שינה והירדמות טובים, במניעת קשיי שינה ובטיפול בבעיות שינה קיימות. הייעוץ מקיף מסוגלויות איתור, הדרכה וליווי של ההורים במטרה לשפר את איכות חיי המשפחה בשנותיה הראשונות ואף מעבר לכך.

הייעוץ ניתן מגיל לידה ועד 6 שנים.

סטאז':  ליווי של שתי משפחות באופן אינטנסיבי ויומיומי.

תנאי קבלה:

ראיון אישי ורקע מקצועי מתאים.

  • קורס יעוץ שינה יעסוק בנושאים הבאים:

    פיזיולוגיה של השינה, מס' השפעות על השינה (השפעה רגשית, השפעת התזונה, השפעת ההתפתחות הקוגניטיבית), גורמים לקשיי שינה, התמודדות עם בכי ותסכול, סגנון הורות, הצבת גבולות וסמכות הורית, תיאוריות בהתפתחות הילד, הקניית הרגלי שינה, רגרסיות בתהליך, טמפרמנט הילד, סוגי בעיות שינה וגורמי תלות, התייחסות לגילאים שונים.

    חשיבות דפוסי התקשרות והשפעתם, קושי בהקניית הרגלים בגלל קשיים פיזיולוגים, ביולוגים, פסיכולוגים וסביבתיים באישיות התינוק וההורה, השפעת הליווי ההתפתחותי על עולם השינה והקשר בין הנקה לשינה .

חדש בעידן ההורות! קורס אינטרנטי להכשרת יועצות שינה – כנסו להתרשמות

הרשמי עכשיו ל-קורס ייעוץ שינה:

מייל: [email protected]

למעוניינים בייעוץ שינה עם יועצי עידן ההורות.