חייגו עכשיו : 077-803-9867

אודות

אודות המכללה

עידן ההורות היא מכללה המובילה בישראל בהכשרת יועצי משפחה, יועצים זוגיים ומנחי הורים משנת 2006.

לאורך 17 שנות פעילות המכללה פיתחנו מגוון רחב של קורסים ייחודים ושונים שהוקמו מתוך צורך אמיתי וממשי לתת מענה למשפחות במגוון תחומים הנוגעים לעולם ההורות והזוגיות.

הצוות המקצועי שלנו מונה כ-30 מרצים מנוסים וותיקים בתחומם. בעידן ההורות איננו מתפשרים על מקצועיות ואיכות תכני הקורסים. גם הצוות האדמיניסטרטיבי שלנו שירותי ואכפתי אשר נותן מענה אישי ולבבי לכל אחד מהסטודנטים. מכללת עידן ההורות כיום מאפשרת מתן חסויות למועצות אזוריות, עיריות ומכללות בתחילת דרכן ומלווה אותם בבקרת התכנים, מערכי שיעור, מצגות, הדרכת מרצים ועוד. מכללת בת של עידן ההורות הינה מכללת סאבטקסט לשפת גוף. סאבטקסט היא המכללה היחידה המכשירה מנחים מקצועיים בתחום. המכללה נוסדה בשנת 2021 והוקמה מתוך רצון למקצע את הסטודנטים שלנו ולתת כלים נוספים ליועצים בחדר הטיפולים ולחיים בכלל.

מזמינים אתכם להיות חלק מאלפי הבוגרים שכבר למדו אצלנו והפכו להיות חלק משליחות החשובה ביותר של דורנו - המשפחה ומערכת היחסים בתוכה (הורות וזוגיות). אצלנו תוכלו ללמוד הכשרה מקצועית, השתלמות או מסלול לימודים נרחב דו שנתי והכל במקום אחד עם ליווי חם ואישי עד להצלחת התהליך והרגשת מוכנת מלאה לצאת לדרך.

גישת האינטליגנציה הריגשית על קצה המזלג...

בשונה מ I.Q, אינט' רגשית זה כלי שניתן לרכוש בכל מהלך החיים, ע"י למידה ותרגול, לעומת ה I.Q שניתן לפתחו עד גיל 6. אינט' רגשית היא אינט' שניתן לרכוש, ללמוד ולפתח. כמו הרבה דברים אחרים, עדיף לפתח זאת בגיל צעיר, אך בכל גיל ניתן לרכוש מיומנויות רגשיות והתנהגותיות אלה. עקרונות האינט' הרגשית מחולקים לשתי קטגוריות: עקרונות המדברים על מצבים בין אדם לעצמו ועקרונות העוסקים בין האדם לסביבתו \ לחבריו.

עקרונות העוסקים בין אדם לעצמו מדברים על:

עקרונות העוסקים בין אדם לחברו\ לסביבתו:

בכל מקום אתה חובש כובע אחר, וכך גם אתה מתנהל ומגיב מבחינה רגשית. ישנו מקום להשתמש בחוכמה באינט' רגשית. אינט' רגשית מלמדת אותנו איך להרגיש ביחס לעצמנו ואיך יגיבו אחרים על הרגשותינו. לימוד אינט' רגשית היא גם למידת מודלים התנהגותיים כדי שנדע להתמודד עם ההרגשות שלנו, ההרגשות של ילדינו והמכרים סביבנו. הרעיון של האינט' הרגשית הוא להשיג הקשבה, שיתוף פעולה והבנה בדרך נעימה. להיות קשוב- הן לעצמי והן לזולת. אינט' זו מלווה אותנו בכל מצב בחיינו. בעידן ההורות אנו מאמינים בשילוב שימוש בכלים הבסיסים של הכלה, שיקוף ואמפתיה להענקת הגבולות וסמכות. נשמח ללמד אתכם את הדרך:)

לשיחה עם אחד היועצים שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

מדברים עלינו..

לשיחה עם אחד היועצים שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.