חייגו עכשיו : 077-803-9867

השתלמות במיניות

מיניות אפשרי 1

איך לומדים?

בואו ללמוד איתנו במסלולים מקוונים בלמידה מרחוק. הלמידה תתאפשר באמצעות שיעורי זום וגישה חופשית למאגר הקלטות השיעורים בכדי שתוכלו להמשיך וללמוד את החומרים גם לאחר סיום השיעור. השאירו פרטים ויועצי הלימודים שלנו יחזרו אליכם בהקדם.

מה נלמד בקורס?

הקורס יעסוק הן בהיבטים החברתיים והפסיכולוגיים של המיניות והן בהיבטים האנטומיים והפיזיולוגיים שלה. יועצים זוגיים יוכלו לקבל מענה בהשתלמות זו כדי להרחיב ידיעותיהם בתחום ולתת מענה לנועצים בקליניקה גם בהיבט זה. ההשתלמות תאפשר ליועץ לקבל כלים כיצד להעלות את הנושא בקליניקה וכך לתת מענה שלם ומלא לזוגות גם בהיבט האינטימי של הקשר.

דגשים מרכזיים בקורס

מתן כלים להתמודדות בתהליך הייעוץ הזוגי, השפעת השחיקה בזוגיות ארוכת טווח, התייחסות למיניות האישה והגבר והשפעת הסביבה התרבותית. על מנת להבין מערכת זוגית חשוב שנבין את משמעות המיניות בקשר הזוגי, ובכדי להבין מיניות צריך להבין את המערכת הזוגית.
מטרת הקורס לפתח שיח חדשני ויצירתי, פתוח וחיובי, בתחום המיניות והיחסים בין המינים, קבלת כלים והענקת בסיס וידע בתחום המיניות והאינטימיות במערכת הזוגית, לעבודה עם זוגות ופרטים..

השתלמות במיניות

לשיחה עם אחד היועצים שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

מבוא

חשיבה מינית בעולם הפוסט מודרנית, תקשורת בהתנהלות הזוגית והשפעותיה במיניות, משברי אמון, תפיסות אישיות שונות בין בני הזוג בנושא המיני והשפעתן על הזוגיות. נלמד להכיר את התנהלות החיים המיניים של הקהילה הדתית וקהילת הלהט"ב כדי לתת מענה לכלל הזוגות.

נשים דגש על

הצורך ביידע בתחום המיניות כדי לייעץ לזוגות בקליניקה ולגרום להם לפתוח את הנושא ולהיפתח.

נלמד להתמודד עם

הקושי של זוגות רבים לעלות את נושא המיניות בקליניקה, המבוכה וחוסר הנוחות. נלמד לנהל שיח רגיש המתייחס לרגשות, לתחושות ולמאוויים.

פרקטיקה ותהליך עבודה

ניתוח תיאורי מקרה ויישום החומר התאורטי הנלמד הלכה למעשה, תוך דגש על שיח פתוח ומכיל.

שלי פורפר רוזן 2
שלי פורפר רוזן

המרצים בקורס

בנוסף להכל, הנרשמים לקורסים מקבלים גם...

לאחר סיום ההכשרה, הבוגרים והבוגרות יוכלו להצטרף לארגון המקצועי הבינלאומי לייעוץ ללא עלות. במסגרת ההצטרפות לארגון, תחשפו לאלפי בוגרים, ימי העשרה ועיון, שיתופי פעולה ונטוורקינג, התייעצות מקצועיות, מרכז הידע ופלטפורמה שיווקית לפרסום.

לשיחה עם אחד היועצים שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.