הכשרת מנחי הורים לגיל הרך  2-9  קורס און ליין
בקורס נלמד להכיר את עולמו הרגשי של הילד, להבין את האופן בו הוא חווה את העולם, ועל סמך אלו לעזור לו ולמשפחה ,הדגש בקורס הוא על תקשורת נכונה ומערכת היחסים בין הורים וילדים.

 

 

אודות הקורס:

השפעת ההורים עצומה על הילד.

להורים יש את הכוח להשפיע על הילד מבחינה רגשית והתפתחותית ולשנות את תפיסתו על העולם ואת בטחונו העצמי, שינוי קטן בשיח וביחס ההורי – יהוו שינוי ענק בעבור הילד !

קורס הכשרת מנחי הורים בעידן ההורות מבוסס על גישת האינטליגנציה הרגשית השמה במרכז את התקשורת בין הורה לילד ורואה את המשפחה כמערכת, בקורס נלמד לשלב בין סמכותנו כהורים לבין ההכלה והאמפתיה שיש להעניק לילד.

אנו שמים לנגד עינינו בראש ובראשונה את ביטחונו העצמי של הילד, המושתת מהכלה, אמפתיה, הענקת גבולות, חיזוקים ושבחים ואהבה ללא תנאי.

 

בקורס נלמד אתכם כיצד לעבוד עם המשפחה ,לשתף, להכיל, להעניק גבולות נכונים ,לאפשר להורים להיות הם ,אבל לעזור להם  להעביר את המסר שרצו בדרך הנכונה, כך שישיגו את שיתוף הפעולה לו ייחלו.

 

מבנה הקורס:

הקורס בנוי מ– 22 שיעורי און ליין 

סיום הקורס מותנה בתהליך התמחות שיאפשר התנסות בגישת הייעוץ ועבודה עם משפחה, כך יובהרו הקשיים הקיימים ודרכי ההתמודדות עמם בתא המשפחתי.

ייחודיות הקורס: בקורס נלמד להכיר את עולמו הרגשי של הילד, להבין את האופן בו הוא חווה את העולם, ועל סמך אלו לעזור לו ולמשפחה ,הדגש בקורס הוא על תקשורת נכונה ומערכת היחסים בין הורים וילדים.

 

מטרת ההכשרה: להסמיך מנחים מקצועיים בייעוץ והדרכה להורים.

הידע הנרכש בקורס מאפשר הדרכה וליווי של הורים הן במסגרת קבוצתית

והן במסגרת פרטנית להתייחסות אישית לבעיות העולות במשפחה.

 

תנאי קבלה: ראיון אישי ורקע מקצועי ואקדמאי מתאים.

תנאי קבלה: ראיון אישי ורקע מקצועי ואקדמאי מתאים.

 

קהל יעד: יועצים חינוכיים, מורים, גננות, מלוות התפתחותיות. אקדמאים המגיעים מתחום החינוך, מדעי ההתנהגות ומדעי החברה ומחפשים שינוי כיוון.

אנו מקיימים קשר עם הסטודנטים לאחר סיום הקורס, לקבלת תמיכה והדרכה צמודה.

אפשרות להשתלב בעבודה תחת הרשת

אפשרות לסטאז’ מורחב ולתעסוקה לבוגרים.

לבוגרי התוכנית שנמצאו מתאימים, ישנה אפשרות לבצע הנחיה בליווי (סטאז’) במסגרת רשת עידן ההורות. בתקופת הליווי המנחה מתוגמל עבור עבודתו. לבוגרים קיימת אפשרות להציג מועמדותם להשתלב בצוות המקצועי של רשת עידן ההורות.

 

הנושאים בקורס:

הנחיית הורים להכרה ופיתוח של קשת הרגשות אצל הילד.

תקשורת מכבדת, הכלה, שיקוף, אמפתיה, פסיכולוגיה התפתחותית, פיתוח כישורים חברתיים, ביסוס הסמכות ההורית, הענקת גבולות תקינה, פיתוח העצמאות, עידוד קבלת החלטות, מעברים ושינויים, כניסה למסגרות, הולדת אח והרחבת המשפחה, חיזוקים ושבחים, הורות וזוגיות, אימהות וקריירה, משחק הורה -ילד, מיניות בגיל הרך, התמודדות עם פחדים וחרדות, משברים וגירושין, אבחון מוקדם של הפרעות קשב וריכוז , תקשורת בפן המשפחתי, תפיסת האני, ראיית האחר.

 

** כל האמור לעיל מתייחס ללשון נקבה וזכר יחד.

לפרטים, שאלות והרשמה:

077-729-93-06

מייל: [email protected]